• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Yönetim Nice mutlu yıllara cmnet

Fatih Özcan

Site Kurucusu
Firma
ABL Group
Değerli üyelerimiz,

ÇMNet bundan 15 yıl önce, 7 Aralık 2008'de yayın hayatına başladı. Birçok kişinin hayatında hatırı sayılır bir yere sahip olduk. Gerek çevrimiçi ortamda gerek gerçek hayatta birbirinden kıymetli dostluklar ve iş bağları kurduk.

15. Yılımızı, siz değerli katılımcılarımızın yer aldığı bir video ile kutlamak istiyoruz. ÇMNet ile ilgili içinizden geçenlerin yer aldığı bir videoyu iletmeniz durumunda, kutlama videomuzda sizlere de yer vermekten mutluluk duyarız.

Nice mutlu yıllara!

Bu yapıya 2013'te katıldım. Bana göre geç bir zamandı ancak buradan çok şey öğrendim ve ilk profesyonel iş tecrübem de ÇMNet ile beraber ortaya çıkmış oldu. Yeri geldi tartıştık, yeri geldi yanlış anlaşılmalar oldu. İyisiyle kötüsüyle burada olmaktan mutluyum. Ben de 10. yılımı kutluyorum ;)

Mesleki anlamda bana kattıklarına paha biçilemez. Bunun yanında onlarca dost, arkadaş edindiğim; forumdaki herkesin soru yada sorununa karşılıksız yardım edilmesi bu devirde eşine az rastlanır bi durum. Yıllarca birçok meslektaşımızın faydalandığı ve daha nicelerinin faydalanacağı bilgilerle dolu ÇmNet ailesi çok yaşa.

Mesleğimiz ve meslektaşlarımız adına gerek teoride gerek pratikte verilen katkılara ön ayak olan bu sitenin daha uzun yıllar faaliyette olması dileğiyle